درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید!

پایگاه اینترنتی فانوس سعادت با هدف رشد و انتشار معارف و کلمات ناب اهل بیت (علیهم السلام) شروع به کار کرده است.

این پایگاه در زمینه های: دوره های آموزشی، مقالات و تحقیقات فرهنگی، احادیث و کلمات ناب اهل بیت، پادکست و صوت های فرهنگی، تصاویر فرهنگی و ویدیو ها و کلیپ های دینی، فرهنگی و مفید، فعالیت دارد.

دو پایگاه اینترنتی سرباز مهدی و فانوس سعادت سابق، در این سایت ترکیب گردیده اند.

مدیران پایگاه

محمدرضا خانی

استاد محمدرضا خانی

حجه الاسلام و المسلمین محمد رضا خانی آرانى در ۱۷ شهریور سال ۱۳۶۲ در شهرستان قم در خانواده ای روحانی و اهل علم دیده به جهان گشود. وی زندگی خود را در سایه کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در شهر قم آغاز نمود.

وی در سال ۱۳۷۵ وارد حوزه علمیّه قم شده و در سال ۱۳۸۲در تخصصی تفسیر حوزه علمیه قم مشغول به تحصیل شدند و ضمن تحصیل علوم رایج حوزه (فقه و اصول) به تحصیل تفسیر پرداخت. از آنجایی که ابوی ایشان حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای شیخ جواد خانی آرانی در مباحث حدیثی اهل تحقیق بوده و از اساتید متعددی در این زمینه کسب علم نموده اند، ایشان نیز ضمن تحصیل دروس یاد شده از خدمت ایشان مباحث حدیثی را آموخته و کسب فیض نموده اند.
حجه الاسلام خانی بعد از اتمام دروس حوزه ، ضمن تدریس و تبلیغ ، دوره مشاوره و روانشناسی را گذرانده و مدرک روانشناسی و مشاوره را اخذ نمود.

ابوطالب خانی

ابوطالب خانی، متولد 1/1/1383 در شهرستان آران و بیدگل، طلبه و سرباز حجت ابن الحسن (عجل الله تعالی فرجه) می باشد. ان شاء الله

در خانواده ای مذهبی زندگی کرده و به سمت معارف اهل بیت (علیهم السلام) میل پیدا کرده است.

علاقه مند و دارای مطالعاتی در زمینه های کلام و بحث و جدل های اعتقادی، تاریخ، قرآن و حدیث، و… می باشد.

او، پیشرفت ها و هدایت خود در مسیر معارف اهل بیت (علیهم السلام) را مدیون استاد و پدر گرامی خود حجت الاسلام محمدرضا خانی می داند.

ابوطالب خانی بر این اعتقاد است که که علوم دینی نیز، همانند دیگر علوم و عرصه ها، باید به روز بوده و در فضای دیجیتال پیشرفت کند.

ابوطالب خانی - مدیر سایت فانوس سعادت

حمایت مالی

نگهداری و مدیریت و تمدید این پایگاه دارای هزینه های بالایی است که شما در صورتی که مایل به حمایت مالی از این پایگاه می باشید، می توانید از طریق لینک زیر اقدام به این کار کنید.

مبالغ واریزی شما خرج پیشرفت و نگهداری پایگاه خواهد شد.