المان-دایره-ای
المان-دایره-ای

داستان شکل گیری فانوس سعادت

فانوس سعادت در سال ۱۳۹۵ به صورت های دیگر شروع به کار کرد و عید غدیر سال ۱۴۰۰، با برند فانوس سعادت و شروع دوباره و قویتر، تصمیم به پرکردن جای خالی یک رسانه جدید و بروز در حوزه دین و فرهنگ گرفت.

الآن که در حال تنظیم این متن هستیم، خوشبختیم که فانوس سعادت با حدود ۵۰ مقاله، ۲۰۰ تصویر، ۱۰۰ صوت و ویدیو و ۲۰ فیلم و انیمیشن، در خدمت رسانی به شیعیان مولا علی (علیه السلام) آماده است.

فانوس سعادت تصمیم دارد تا ابتدا با تولید اثر و سپس با انتشار آثار دیگران، به بیان کلام اهل بیت و معارف دین در قالبی نو و بروز، قدمی هرچند کوچک و اندک در مسیر توصیه امام صادق (علیه السلام) بردارد.

امام صادق(علیه السلام): خدا رحمت کند بنده ای را که کار ما را زنده کند. گفتم چطور زنده کند؟ فرمودند: علوم ما را بیاموزد و به مردم آموزش دهد.
رَحِمَ اَللَّهُ عَبْداً أَحْيَا أَمْرَنَا قُلْتُ كَيْفَ يُحْيِي أَمْرَكُمْ قَالَ يَتَعَلَّمُ عُلُومَنَا وَ يُعَلِّمُهَا اَلنَّاسَ
advanced divider

مأموریت ما

یک جامعه و گروه نیاز به یک پیشرو و الگو و راهنمایی دارد تا در طول مسیر همراه او بوده و الگوی رفتار و تفکر و کردار و زندگی خود را از آن بگیرد و حیطه دین و مذهب نیز از این لازم خالی نیست و فانوس سعادت افتخار این را دارد که با تولید و انتشار محتوای مذهبی و فرهنگی، بتواند هر چند اندک این مسیر را آسان تر و شیرین تر نماید.

advanced divider

چشم انداز

با تحولات صورت گرفته در حوزه فناوری، فانوس سعادت نیز تصمیم گرفته تا با هویت بروز و مدرن، در مسیر تعیین شده خود قدم برداشته و به سمت هدف والای تبلیغ حرکت کند. این رسانه با تولید و انتشار محتوای متنی، تصویری، ویدیویی و صوتی، سعی بر همراهی با محبین اهل بیت(علیهم السلام) را دارد.

advanced divider

هدف ما در فانوس سعادت

همراهی بروز و مدرن، در حوزه های مختلف دینی با دوستداران خاندان ولایت

advanced divider

خدمتگزاران فانوس سعادت

advanced divider
مدیریت سایت، فنی سایت، نویسنده
ابوطالب

ابوطالب خانی

سرباز حضرت حجت ابن الحسن(عجل الله تعالی فرجه) و محصل مرکز تخصصی علوم حدیث قم و خادم پایگاه اینترنتی فانوس سعادت. علاقه مند به کلمات ناب اهل بیت
  • ۲۰۳ نوشته ها
  • ۵۵ دیدگاه
مدیریت سایت، نویسنده
محمدرضا

محمدرضا خانی

همیشه از خدا می خواستم زبانی به من عطا کند تا نام و معارف اهل بیت را به تمام جهان برسانم و دَین خودم را نسبت به آن بزرگواران انجام بدهم.
  • ۱۰۵ نوشته ها
  • ۵۵ دیدگاه

فقط امید به خدا و یاری امام

فانوس سعادت به هیچ ارگان و نهاد یا مؤسسه، گروه یا حزب مشخص متصل نبوده و کاملا به صورت شخصی و خصوصی اداره و مدیریت می گردد و به همین جهت، تمامی هزینه های نگهداری سایت و زیرساخت آن، و همچنین ابزار های لازم برای مدیریت، به صورت شخصی پرداخت و تأمین می گردد.

advanced divider

سهم شما

شما نیز می توانید از ما حمایت کنید و در کار ما شریک باشید..

بهره برداری از آثار تولید شده و زحمات فراوان، مبتنی بر شناسایی آن توسط مردم است. شما می توانید آثار و محتوا های تولید شده را به اشتراک بگذارید تا زحمات ما جبران و مثمر ثمر گردد.

همچنین شما می توانید با پرداخت کمک های مالی هرچند ناچیز، در این کار نیک شریک باشید.

advanced divider